Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Magazynier (MW)

Miejsce pracy: Pruszków

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: załadunek, rozładunek,
  • kontrolowanie przesyłek przychodzących, wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów,
  • konfekcjonowanie i kompletowanie zamówień,
  • wykonanie prac wykończeniowych: etykietowanie towarów, pakowanie, przepakowywanie, paletyzowanie.

Wymagania:

  • wymóg konieczny - uprawnienia do obsługi wózka widłowego ---poparte min. półrocznym doświadczeniem w magazynach wysokiego składu,
  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Nasz Klient oferuje:

  • umowa o pracę,
  • system premiowy,
  • pakiet socjalny.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.