Magazynier Marketu samoobsługowego

Attic Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Samoobsługowy market dla ekip budowlanych zlokalizowany w Centrum Budowlanym ATTIC to miejsce, w którym każdy wykonawca w sposób szybki zakupi specjalistyczne materiały, akcesoria, artykuły BHP, narzędzia ręczne, elektronarzędzia i wiele innych produktów niezbędnych przy każdej inwestycji budowlanej czy remontowej. Wszystko w towarzystwie wykwalifikowanego Zespołu!

Jeśli chcesz pracować w takim miejscu - DOŁĄCZ DO NAS na stanowisku: MAGAZYNIER MARKETU.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • przyjmowanie dostaw towaru
  • uzupełnianie braków towaru
  • współpraca z handlowcami MARKETU

Co możemy Ci zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów
  • nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole
  • benefity w trosce o Twoje zdrowie i samopoczucie: ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, Fundusz Świadczeń Socjalnych

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • znajomość branży materiałów budowlanych
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych krakowskich firm handlowych w branży mater... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie