Magazynier / Magazynierka

Inter-Mlecz Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem hurtowni nabiałowo /spożywczej poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisko :

MAGAZYNIER / MAGAZYNIERKA

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień
  • przyjmowanie towarów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność
  • chęci do pracy i zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

Oferujemy:

  • pełny etat (Stabilność)
  • stawkę godzinową oraz atrakcyjny system premiowania
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • umowa o pracę

Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z

aktualnym numerem kontaktowym.

Prezentacja firmy

Firma Inter-Mlecz Sp. z o. o rozpoczęła działalność w 1992 roku jako lok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców