Magazynier/Magazynierka Targówek

Plus Kadra Sp. z o.o.

Warszawa Targówek, mazowieckie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Targówek

Zadania:

  • praca przy jednym z czterech projektów: artykuły medyczne (np. termometry, ciśnieniomierze), armatura grzewcza, obuwie sportowe, karma i akcesoria dla zwierząt
  • pakowanie, przepakowywanie i segregowanie towaru
  • wydanie towaru i realizacja zamówień
  • praca z przenośnym skanerem

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • chęci do pracy
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub 9-17
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (ok 16 zł brutto/g)
  • miłą atmosferę w pracy
  • stałą opiekę koordynatora
  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.