Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier (m/k)

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Obowiązki:
  • weryfikacja dostaw i przyjmowanie na stan zgodnie z dokumentacją,
  • rozładunek towarów i prawidłowe ich rozmieszczanie,
  • sortowanie i przygotowywanie towarów do wydania.

Wymagania:
  • ważne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00 / 12:00-20:00),
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracach magazynowych,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
Więcej informacji pod numerem: 723 979 916.

Zapraszamy do naszego biura przy ulicy Fabrycznej 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski, w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy