Magazynier (m/k) praca od zaraz!

Trenkwalder

Niepruszewo, Buk, Opalenica, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niepruszewo, Buk, Opalenica
Obowiązki:
  • komisjonowanie towaru,
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • obsługa programu SAP - szkolenie stanowiskowe dla osób nieposiadających doświadczenia.

Wymagania:
  • aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane,
  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany oraz w weekendy,
  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas określony: maj - październik,
  • pracę w godzinach 8:00-16:00, 10:00-18:00, 12:00-20:00,
  • możliwość skorzystania z dodatków: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Miejsce pracy: Niepruszewo

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy