Magazynier / Lider Magazynu

Orienta Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sosnowiec

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji części elektrycznych poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier/ Lider Magazynu

Zakres obowiązków:
- Przyjmowanie dostaw
- Przygotowywanie wysyłek
- Przygotowywanie materiału według planu produkcyjnego
- Nadzór nad stanem magazynu

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Licencja na obsługę wózków widłowych (UDT)
- Mile widziana znajomość j. angielskiego/ włoskiego

Oferujemy:
- Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
- Umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w międzynarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.