Magazynier, kontroler narzędzi i samochodów

Ecotec Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Ecotec Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą zajmującą się montażem farm solarnych oraz ekranów akustycznych i ich serwisowaniem. Poszukujemy osoby do pracy w naszej siedzibie na Mokotowie.

Osoba na tym stanowisku miała by za zadanie:
- tworzyć listy narzędzi
- sprawdzać narzędzia
- porządkować magazyn
- wyładowywać/załadowywać samochody dostawcze
- odprowadzać auta do serwisu lub myjni

Wymagania

Osoba ta powinna być dyspozycyjna w tygodniu w ciągu dnia, zależnie od zapotrzebowania. Przyjmujemy że będzie to mniej więcej pół etatu.

Wymagania:
- rzetelność
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w prowadzeniu busów
- znajomość narzędzi (elektrycznych, ręcznych)
- dodatkowym atutem będzie znajomość programu Excel

Wynagrodzenie:
Umowa zlecenie 20-25 zł/h brutto

Prezentacja firmy

Ecotec Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Ecotec za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
20PLN - 25PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie