Magazynier- kontroler bramowy

Bruk-Bet Sp. z o.o.

Skierniewice, łódzkie

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.

W związku z rozbudową naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Skierniewice

Zadania na stanowisku:

  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych oraz wydawanych towarów
  • Kontrola nad właściwym i profesjonalnym rozmieszczeniem, znakowaniem i załadunkiem
  • produktów
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej i praca z systemem komputerowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętność pracy z komputerem (oprogramowanie biurowe, programy magazynowe, arkusze kalkulacyjne)
  • Dobrej organizacji pracy oraz skrupulatności
  • Samodzielności, odpowiedzialności i uczciwości
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę, determinacji w działaniu

Dużym atutem będzie:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • Znajomości zasad gospodarki magazynowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Motywujący system premiowy