Magazynier / Konfekcjoner

PowerJobs Sp. z o.o.

Chorzów Batory, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • zbieranie zamówień przy użyciu skanera
  • konfekcjonowanie, pakowanie i oklejanie produktów

OCZEKIWANIA:
  • predyspozycje do pracy fizycznej
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność i systematyczność
  • motywacja do pracy

OFERUJEMY:
  • szybkie zatrudnienie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, możliwość stałego zatrudnienia u Klienta
  • soboty płatne +100% (dla chętnych możliwość pracy we wszystkie soboty bez ograniczeń)
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego oraz atrakcyjnego systemu poleceń pracowniczych

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne