Magazynier / Kompletacja zamówień / Niemcy / Stawka od 9,94 Euro

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Niemcy,Lauenau, zagranica

Opis stanowiska pracy

SERVIS HR poszukuje pracowników na stanowisko MAGAZYNIER / KOMPLETACJA ZAMÓWIEŃ.

Rodzaj pracy: BEZ JĘZYKA !!!

• praca w dużej i bardzo dobrze prosperującej firmie, w dziale produktów mrożonych oraz świeżych owoców i warzyw,

• kompletowanie zamówień za pomocą systemu słuchawkowego Pick by voice,

• paletowanie różnych towarów,

• inne prace magazynowe.

Oferujemy:

• wynagrodzenie wobec niemiecki taryf (w zależności od umiejętności i zaangażowania możliwość większych zarobków!) + PREMIE

• premia świąteczna i urlopowa (po przepracowanych sześciu miesiącach),

• legalne zatrudnienie w Niemczech na podstawie umowy o pracę!

• opłacone składki w pełnej wysokości!

• kompleksową organizację pobytu na terenie Niemiec oraz zakwaterowanie!

• indywidualne wsparcie Polskiego koordynatora w trakcie załatwiania formalności związanych z organizacją wyjazdu jak i podczas pobytu w Niemczech.

• ZAPEWNIAMY ODZIEŻ ROBOCZĄ/OCIEPLANĄ.

Wymagania

• znajomości liczebników (0-99) (mamy przetłumaczone liczebniki i oczywiście je udostępnimy pracownikom)

• gotowości do podjęcia pracy fizycznej oraz do pracy w magazynie/chłodni

• gotowość do pracy dwuzmianowej,

• dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu. Możliwość wyjazdu w grupach i pracy na jednej zmianie.

Dodatkowe informacje pod numerami: +491718427538 , +4951147556545 , +48507894811 oraz +48697743854
+ PRACA DLA PAR

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
38PLN - 45PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
10 -100 euro miesięcznie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis