Gi Group Sp. z o.o.

Magazynier KOMORNIKI

Miejsce pracy: Komorniki

PRACA OD LUTEGO!

Zadania:

• zapewnienie bieżącego przyjęcia oraz weryfikacja zgodności ilościowej i jakościowej przyjmowanych towarów
• sporządzanie i uzupełnianie dokumentacji związanej z realizowanymi operacjami magazynowymi
• prawidłowe stosowanie urządzeń oraz sprzętu zgodnie z ich funkcją i przeznaczeniem

Wymagania:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy (atutem będzie doświadczenie w magazynach wysyłkowych)
  •  dobrej organizacji pracy, skrupulatności i dokładności
  • dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stawkę podstawową + premie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju kompetencji zawodowych w międzynarodowej korporacji
  • możliwość dołączenia do bogatego pakietu benefitów

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoje CV lub zadzwoń 668 281 846

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.