Magazynier/ Komisjoner - 21,42 zł/h- Kałuszyn

Agencja Zatrudnienia KS Service

Kałuszyn, mazowieckie

Miejsce pracy: Kałuszyn
Oferujemy:
  • umowę zlecenie na dowolny okres czasu
  • wynagrodzenie w wysokości 21,42 zł/h brutto
  • wybór zmiany: dzienna (od 7:00) i nocna (od 17:00)

Zadania:
  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem
  • układanie towarów na paletach zbiorczych
  • inne wskazane prace fizyczne

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność na zmianę dzienną lub nocną
  • dobra kondycja fizyczna i posiadanie książeczki sanepidowskiej

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa Zlecenie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.