Magazynier kobiety i mężczyźni

Plus Kadra Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice

Główne obowiązki:
- przygotowanie zamówienia różnego rodzaju produktów samochodowych do transportu (lampy, żarówki i inne do max 20 kg)
- przewożenie pudeł z produktami z jednego miejsca na drugie
- foliowanie przygotowanych produktów
- oznakowanie wyrobów szklanych
- raportowanie
- porządkowanie miejsca pracy

Wymagania:
- gotowość do zmianowego czasu pracy
- zdolności manualne
- chęć do pracy,
- zaangażowanie,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- umowa zlecenie do grudnia 2018 po tym terminie będziemy przedłużać współpracę
- odkładanie składek na ubezpieczenie zdrowotne, społeczne i chorobowe (z wyjątkiem uczniów i studentów)
- zatrudnienie od poniedziałku do piątku
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- szukamy osób do dłuższej współpracy

Do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Proszę o wysłanie CV za pomocą przycisku - Aplikuj - lub o kontakt telefoniczny 603 721 199, 32 348 64 26
Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Po 16 i w weekendy prosimy o wiadomość SMS o treści: "Magazyn Mysłowice" i oddzwonimy.

ul. Dąbrowskiego 22/207
40 032 Katowice

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1676/3

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.