Opis stanowiska pracy

Firma CENTROPACK Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k, ogólnopolski dystrybutor opakowań foliowych, folii stretch, taśm klejących, folii termokurczliwych oraz maszyn i urządzeń pakujących w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER - KIEROWCA

Opis stanowska :

  • Przyjmowanie dostaw towarów,
  • Kompletowanie towaru na podstawie zamówień klientów,
  • Realizacja dostaw do klientów,

Od kandydatów oczekujemy :

  • Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kategorii B ( doświadczenie w prowadzeniu samochodu typu bus ),
  • Praktyczna umiejętność obsługi wózków widłowych,
  • Rzetelność, sumienność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w systemie jednozmianowym ( pn. – pt. 8:00 – 16:00 ),
  • Możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Prezentacja firmy

Firma CENTROPACK Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k, to... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców