Magazynier - Kierowca

Wars S.A.

Gdynia, pomorskie

Wars S.A.
WARS S.A. to firma usługowa istniejąca na rynku przewozów pasażerskich od 1948 roku.
Obsługujemy podróżnych w wagonach restauracyjnych, barowych, sypialnych i z miejscami do leżenia i Minibarach, świadcząc usługi gastronomiczne i hotelowe w pociągach. WARS S.A. tworzy zespół doświadczonych ludzi, z doskonałą znajomością usług hotelarsko-gastronomicznych i zamiłowaniem do podróży.

Firma WARS S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Premie,
  • Intensywne wyzwania zawodowe w rozwijającej się organizacji,
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do dojazdów, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa,
  • Możliwości rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Miejsce pracy: Gdynia

Główne obowiązki:

  • prowadzenie gospodarki magazynowej w zakresie przygotowywania zamówień,
  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
  • przewożenie towarów,
  • wystawianie i rejestrowanie dokumentów magazynowych,
  • rozładunek i załadunek towarów handlowych, materiałów oraz elementów wyposażenia niezbędnego w wagonach.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny,
  • aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne - warunek konieczny,
  • uprawnienia do obsługi wózków akumulatorowych – mile widziane,
  • umiejętność obsługi informatycznego systemu magazynowego,
  • znajomość organizacji pracy magazynu,
  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • odpowiedzialność,
  • dobry stan zdrowia,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Premie,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Wars S.A.