Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.
Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA
- renomowany dystrybutor leków w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier/-ka

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • lekką pracę przy kompletacji zamówień do aptek i pakowaniu w magazynie zlokalizowanym w Centrum Warszawy,
  • umowę o pracę,
  • premię regulaminową uzależnioną od wyników pracy,
  • pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, nagrody świąteczne, karty podarunkowe,
  • pakiet medyczny LUXMED.

Opis stanowiska:

  • Kompletacja towaru - pobieranie produktów z regałów zgodnie z zamówieniem,
  • Pakowanie towaru - pakowanie do kartonów wcześniej skompletowanych zamówień.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • uczciwości,
  • precyzji i dokładności w działaniu.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku: