Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/02/2019.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • lekką pracę przy kompletacji zamówień do aptek i pakowaniu w magazynie zlokalizowanym w Centrum Warszawy,
  • umowę o pracę,
  • premię regulaminową uzależnioną od wyników pracy,
  • pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, nagrody świąteczne, karty podarunkowe,
  • pakiet medyczny LUXMED.

Opis stanowiska:

  • Kompletacja towaru - pobieranie produktów z regałów zgodnie z zamówieniem,
  • Pakowanie towaru - pakowanie do kartonów wcześniej skompletowanych zamówień.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • uczciwości,
  • precyzji i dokładności w działaniu.

Prezentacja firmy

CF CEFARM SA dzisiaj

Podstawową aktywnością Centrali Farmaceutycznej CEFARM... SA jest dystrybucja na rynku farmaceutycznym. W stałej ofercie handlowej posiadamy przeszło 13 tys. pozycji asortymentowych należących do różnych kategorii produktowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrzyć niemal każdy podmiot działający w branży farmaceutyczno-medycznej. Jesteśmy otwarci na współpracę z producentami, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi, w zakresie wprowadzania oraz dystrybucji nowych produktów na polskim rynku m.in. kosmetyków renomowanej szwajcarskiej marki Skincode.

Posiadamy szeroką ofertę usług logistycznych dla farmacji związanych z transportem i wynajmem specjalistycznych powierzchni magazynowych. Prowadzimy również składy konsygnacyjne, składy celne, magazyn importera oraz wytwórnię produktów leczniczych.

Nieustannie usprawniamy jakość procesów w naszej spółce dzięki wprowadzaniu nowoczesnych metod zarządzania, szkoleniom pracowników oraz adaptowaniu światowych standardów w zakresie Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) oraz Dobrej Praktyki Dystrybucji (GDP). Dowodem uznania wysokiej jakości oferowanych przez nas usług jest certyfikat ISO 9001 oraz certyfikat GMP w zakresie importu i wytwarzania.

Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA to:

doświadczenie – 70 lat na rynku
tradycja i bezpieczeństwo – długoterminowe i partnerskie relacje z kontrahentami
nowoczesność – stały rozwój oraz inwestycje w nowe technologie
elastyczność – otwarcie na potrzeby kontrahentów i wymagania rynku
profesjonalny zespół – sprawna i kompleksowa obsługa
wysoka jakość – wdrożone systemy zarządzania jakością ISO 9001, GMP i GDP
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji