Magazynier / ka - kontroler magazynów

Old School Industries Hamburg Gmbh

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Old School Industries Hamburg GmbH zatrudni mężczyzn oraz kobiety do pracy na magazynie na terenie całych Niemiec. Stawka w zależności od regionu i doświadczenia.

Oferujemy:
zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę-koszt dla pracownika 150 euro miesięcznie

stawka 11 euro brutto

Wymagania

Wymagana:
znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się
doświadczenie na magazynie

Prezentacja firmy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną agencją pracy tymcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka