ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier (K/M)

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Praca dla kobiet i mężczyzn!

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy bezpośrednio w strukturach firmy już po 3 miesiącach pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe uzależnione od posiadanego doświadczenia plus rozbudowany pakiet premii
  • Dla chętnych możliwa praca w nadgodzinach + soboty
  • Komfortowe warunki pracy dla osób w każdym wieku
  • Praca w dogodnej lokalizacji - naprzeciwko pętli autobusowej linii 10 i 24
  • Duży parking dla zmotoryzowanych pracowników
  • Dyżury konsultanta Manpower na terenie zakładu - wsparcie w trakcie rekrutacji i zatrudnienia oraz możliwość sprawnego załatwienia wszystkich spraw!
  • Pakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium w sklepach stacjonarnych i online, szkołach językowych, obiektach sportowych i rekreacyjnych

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych i karta UDT
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Zadania:

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Utrzymywanie w czystości magazynu
  • Inwentaryzowanie
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Obsługa urządzeń technicznych, np. wózka, komputera

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy