Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Magazynier / II zmiany do wyboru

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla jednego z naszych Klientów na stanowisko:

Pracownik magazynu logistycznego
Miejsce pracy: Ursynów
Numer ref: SORT/UP

Czas pracy:
- 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku,
- praca w zmianach 15:00-23:00 lub 14:00-22:00 (do wyboru).

Obowiązki:
- sortowanie przesyłek,
- rozładunek i załadunek transportu,
- rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki,

Wymagania:
-motywacja do pracy,
-chęć znalezienia stałego lub długoterminowego zatrudnienia.

Oferujemy:
-długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej,
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie 2121 zł brutto plus premie,
- odzież roboczą,

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z dopiskiem o wyborze zmiany.
Dziękujemy za przesłana aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście:
Agencja Pracy Czasowej Tempus A
ul. Meander 15 (okolice metra Natolin)
02-791 Warszawa
Tel. 501 322 675
godziny otwarcia: poniedziałek- piątek, 10.00- 16.00

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy