Magazynier Grodzisk Wielkopolski

FallWork Sp. z o.o.

Wolsztyn, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wolsztyn

Obowiązki:
- prace magazynowe;
- nadzór nad rozładunkiem zgodnie z zamówieniami;
- nadzór nad dokumentacją magazynową

Wymagania:
- aktualna książeczka Sanepid – zwracamy koszt wyrobienia badań po przepracowanym miesiącu pracy – Zachowaj paragon!
- zdolności manualne i sprawność fizyczna;
- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- możliwość pracy 8:00-16:00;
- umowę zlecenie na początek;
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w magazynie;

PRZYJDŹ DO BIURA: POZNAŃ UL. TOWAROWA 35, PIĘTRO 5 (PN-PT 9:00-17:00)
ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 446
NAPISZ sms o treści: praca Grodzisk Wlkp.
APLIKUJ: WYŚLIJ CV