Mostostal Kraków S.A.

Elektryk

miejsce pracy: Police (zachodniopomorskie)

WYMAGANIA:

  • preferowane wykształcenie min. Średnie o kierunku elektrycznym lub pokrewnym
  • bardzo dobra znajomość aparatury niskiego napięcia
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymaniu kontaktów z klientami
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu zadań
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • uprawnienia sep E

DODATKOWE ATUTY:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość budowy i produkcji rozdzielnic niskiego napięcia
  • kreatywność

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • pracę w wykwalifikowanym zespole
  • możliwość rozwinięcia umiejętności

OBOWIĄZKI:

  • przygotowywanie dokumentów magazynowych
  • obsługa zakresie zamówień
  • przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie

*Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.