Opis stanowiska pracy

BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży oraz produkcji sprzętu budowlanego od 2008 r. Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży i produkcji systemów szalunkowych (deskowań), żurawi górno i dolno-obrotowych, ogrodzeń budowlanych, kontenerów oraz elektronarzędzi. Do każdej z tych usług oferujemy doradztwo techniczne i logistyczne.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: BYKÓW przy ul. WROCŁAWSKIEJ 39

Zakres obowiązków:

  • Poprawna kontrola towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym oraz ilościowym;
  • Realizacja zwrotów – sortowanie, przeliczenie, ocena jakościowa, sporządzenie protokołu;
  • Ciągłe podnoszenie wydajności i jakości pracy, bieżąca kontrola i podnoszenie produktywności;
  • Układanie towaru i sprzętu wg norm;
  • Dbałość o porządek i właściwe znakowanie towaru zgodnie z normami;
  • Obsługa wózka widłowego podczas przyjmowania i wydawania sprzętu na placu magazynowym;
  • Udział przy inwentaryzacji;
  • Ścisła współpraca z brygadzistą.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie PZU);
  • stabilne zatrudnienie;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie, najlepiej w branży szalunkowej;
  • Umiejętność szybkiego i dokładnego liczenia;
  • Uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze;
  • Sprawność fizyczna;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Uczciwość oraz sumienność.

Prezentacja firmy

BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. kompleksowo obsługuje klientów w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie