Magazynier - bezpłatny dowóz do miejsca pracy!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wołów, Brzeg Dolny, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wołów, Brzeg Dolny

OBOWIĄZKI

• dostarczanie pociętych bloków na krajalnię
• składowanie i układanie bloków piankowych na pola magazynowe
• transport bloków między magazynami
• załadunek aut dostawczych
• dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
• wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

• uprawnienia na wózki widłowe z napędem gazowym
• obsługa komputera
• zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
• sumienność oraz punktualność
• dobra organizacja czasu pracy
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

OFERUJEMY

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• darmowy transport do miejsca pracy z Brzegu Dolnego, Lubiąża, Wołowa oraz okolicznych miejscowości
• bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatna opieka medyczna Medicover, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, świąteczne karty zakupowe po okresie próbnym
• szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
• niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.