Magazynier bez znajomości języka – okolice Kassel

Grupa Ideal

Kassel, zagranica

Miejsce pracy: Kassel

Poszukujesz nowej pracy za granicą? Chcesz wyjechać do pracy, lecz obawiasz się organizacji wyjazdu? Spróbuj swoich sił z IDEAL, a my zaopiekujemy się Tobą i pomożemy we wszelkich formalnościach.

Zostań na dłużej z IDEAL – poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w firmach logistycznych w Niemczech na dłuższy okres!

Oferujemy:

• legalną pracę w pełnym wymiarze czasu

• stawkę 10,15€ brutto/dzień i 12,18€ brutto/noc

• zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach

• pokoje 2-3 osobowe

• całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec

• wypłatę wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)

• pomoc w zorganizowaniu transportu

• zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec

• możliwość pracy w dodatkowych godzinach

Opis stanowiska:

• rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi

• praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej

• praca z polskim zespołem

Wymagania:

• wysoka sprawność fizyczna

• zaangażowanie w wykonywaną pracę

• stosowanie się do poleceń przełożonego

• pozytywne podejście do swoich obowiązków

Złóż swoją aplikację, skontaktujemy się z Tobą!

Grupa Ideal
Grupa Ideal