Magazynier bez znajomości języka – okolice Drezna

Grupa Ideal

Drezno, zagranica

Miejsce pracy: Drezno

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody w Niemczech!

Zostań na dłużej z IDEAL – poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w firmach logistycznych w Niemczech na dłuższy okres!

Oferujemy:

WYNAGRODZENIE:

• 9,88 EUR brutto – stawka godzinowa za pracę w godzinach dziennych

• 11,85 EUR brutto – stawka godzinowa za pracę w godzinach nocnych

• gwarantowana liczba godzin 160 + możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin

ZAKWATEROWANIE I DOJAZD:

• 2-3 os. pokoje w domach bądź mieszkaniach

• zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec

• pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Niemiec

Opis stanowiska:

• ręczny rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi

Wymagania:

• gotowość do pracy stricte fizycznej

• chęć długoterminowej współpracy

Aplikuj, a my znajdziemy odpowiedni termin Twojego wyjazdu!

Grupa Ideal
Grupa Ideal