Magazynier bez uprawnień

Work Service Express.

Skawina, małopolskie

Miejsce pracy: Skawina

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Obecnie, dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier (Skawina)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Przyjęcie, rozładunek i załadunek towaru
• Proste prace magazynowe
• Prowadzenie dokumentacji magazynu

CZEGO OCZEKUJEMY?

• Książeczka Sanepid – warunek konieczny
• Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin w Skawinie
• Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych

CO OFERUJEMY?

• Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin (możliwe nadgodziny)
• Wynagrodzenie w wysokości 15,50 zł brutto/godzinę
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie I zmianowym
• Pracę i poszerzanie doświadczenia w dużej firmie o powszechnie rozpoznawalnej marce

Prosimy aplikować poprzez wysłanie wiadomości wraz z dołączonym CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Agencja Pracy Tymczasowej Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.