MAGAZYNIER BEZ UPRAWNIEŃ NIEMCY

Work Service

Biblis, zagranica

Opis stanowiska pracy

SZUKAMY NOWYCH PRACOWNIKÓW DO ZGRANEGO ZESPOŁU - ZATRUDNIAMY PRACOWNIKÓW BEZ UPRAWNIEŃ, Z DOŚWIADCZENIEM NA MAGAZYNIE!

Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier

Miejsce pracy: Niemcy Biblis
Miejsce szkolenia: Holandia Echt

Zadania na stanowisku:

• Praca przy rozładunku i załadunku towaru;
• Komisjonowanie;
• Praca ze skanerem i słuchawką (menu w języku polskim);
• Praca na 2 zmiany: 6.00 i 14.00

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie - około 1400 euro brutto przy przepracowaniu pełnego miesiąca i pełnym zaangażowaniu; (około 5900zł/mc brutto);
• Gwarantujemy 4 tygodniowe szkolenie w Holandii z pełnym wynagrodzeniem, zakwaterowaniem w hotelu, darmowym śniadaniem i posiłkiem w ciągu dnia;
• W czasie szkolenia dieta w wysokości 18,40 euro/dzień pracujący;
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z możliwością długofalowej współpracy – wszystko zależy od Ciebie!
• Możliwy zwrot kosztów dojazdu na miejsce szkolenia;
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności ( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.);
• Opiekę koordynatora.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• Minimum 6 miesięcy doświadczenia przy komisjonowaniu;
• Chęci nawiązania długofalowej współpracy;
• Dyspozycyjności dużej motywacji do wyjazdu;
• Gotowości do podjęcia pracy za granicą;
• Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
5 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek do zmiany nocnej, dieta.
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców