Magazynier bez uprawnień na 2 zmiany!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Pabianice, łódzkie

Miejsce pracy: Pabianice

Zastanawiasz się nad zmianą pracy? Świetnie się składa bo właśnie uruchomiliśmy rekrutację dla naszego klienta słynącego z branży produkcyjnej!

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Pabianice
Doświadczenie: Nie wymagamy doświadczenia ani CV - wszystkiego Cię nauczymy ;)

Zadania:
  • odbiór produktów z produkcji
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • inne prace pomocnicze na magazynie

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)
  • stawkę 20zł brutto/h
  • dynamiczne środowisko pracy ukierunkowane na zespołowość i odpowiedzialność indywidualną
  • pracę na dwie zmiany z wolnymi weekendami
  • terminowość wypłat
  • szkolenia stanowiskowe od chwili zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy