Magazynier bez uprawnień-atrakcyjna stawka,szkolenie za granicą

Adecco Poland Sp. z o.o.

Piekary Śląskie, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Zadania:

  • proste prace produkcyjne
  • obsługa wózka widłowego-mile widziane
  • obsługa suwnic-mile widziane
  • wykonywanie dodatkowych zleceń od przełożonego

Wymagania:

  • motywacja do pracy
  • gotowość do wyjazdu na szkolenie-od 1 Września do 31 Grudnia (atrakcyjne stawki w euro)
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i odpowiedzialność
  • uprawnienia na wózki widłowe i suwnice - mile widziane

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 3200 do 4000 brutto w zależności od doświadczenia
  • szkolenie za granicą płatne:1900 euro brutto
  • zagwarantowany nocleg, przejazd oraz wyżywienie
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę u zagranicznego inwestora
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji- kurs na stanowisko operatora wózka widłowego organizowany przez pracodawcę
  • co dwa tygodnie zjazd do Polski
  • program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
Jeżeli jesteś zainteresowany to prześlij nam swoje CV lub zadzwoń pod numer 723-190-133
Wyślij sms o treści praca a oddzwonimy !!!!
Poleć ofertę znajomym poszukującym pracy

Numer referencyjny: MG/06/2017/KTW
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.