ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier bez UDT

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Milanówek, Mszczonów, Natolin, Nadarzyn

Stabilna praca, podstawa + premia!
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Oferta:

  • Stabilna praca od zaraz!
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Możliwość szybkiego przejścia na umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • Wynagrodzenie składające się z atrakcyjnej stawki godzinowej oraz wysokiej premii wydajnościowej + dodatki
  • Praca na magazynie chłodni o temperaturze 2-6 st. C
  • Ciepły posiłek regeneracyjny
  • Odzież robocza
  • Benefity pozapłacowe (MultiSport, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, program ubezpieczenia na życie, szereg zniżek u naszych partnerów)
  • Opieka Konsultanta Manpower

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach magazynowych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Aktualna książeczka sanepidu lub chęć jej wyrobienia
  • Dawne, imienne uprawnienia do obsługi wózków widłowych (nie wymagamy UDT) lub prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane również osoby z uprawnieniami UDT - możliwość rozwoju

Zadania:

  • Prace magazynowe przy użyciu wózka ręcznego oraz elektrycznego
  • Obsługa tranzytu
  • Prace przy rozładunkach i załadunkach
  • Dbanie o porządek w strefie magazynowania

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści MAGAZYN pod numer 668 527 397 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials