MAGAZYNIER - BEZ JĘZYKA, DARMOWE MIESZKANIE

HR Navigator

Niemcy, zagranica

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.
Oferujemy pewną i bezpieczną pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • załadunek i rozładunek kontenerów z paczkami
  • dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru
  • prace porządkowe na magazynie

Wymagania

  • sprawność fizyczna
  • zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego

Mile widziane

  • mile widziany własny samochód na wyjazd lub/i prawo jazdy

Oferujemy

  • stawka 12,43-15,54 euro brutto/h (do 1800 euro na rękę miesięcznie)
  • program Zarabianie przez Polecanie - otrzymasz dodatkowo 100 euro brutto za każdą poleconą osobę
  • zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • elastyczny termin rozpoczęcia pracy - im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać
  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (na podstawie faktur za paliwo, biletów)
  • praca zmianowa i możliwość nadgodzin przy większej ilości pracy
  • dodatki za pracę w porze nocnej
  • wszystkie przepracowane godziny są wypłacane (brak zeinkonta!)
  • płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech
  • stała opieka polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
  • polska umowa o pracę tymczasową - legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec
  • pomoc w załatwieniu zameldowania
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością przedłużenia współpracy
  • pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec
Zainteresowany? Nie zwlekaj! Prześlij do nas swoją aplikację już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy