Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/10/2018.

Magazynier - atrakcyjne wynagrodzenie

Wrocław, dolnośląskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

ZADANIA

  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • ewidencjonowanie materiałów
  • przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji
  • rozładunek i załadunek samochodów dostawczych

OCZEKIWANIA

  • min. rok doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz suwnic z poziomu roboczego
  • co najmniej podstawowa znajomość komputera
  • umiejętność obsługi skanera ręcznego (mile widziana)

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • początkowe wynagrodzenie w wysokości 19 zł brutto/godz.
  • pracę w systemie jednozmianowym (7:00-15:00 lub 8:00-16:00)
  • miejsce pracy w dogodnej lokalizacji (WPP, ul. Fabryczna 10)

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Logistyka , Praca Praca na produkcji