Magazynier_Atrakcyjne wynagrodzenie!

InterKadra Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

  • Prace magazynowe, obsługa wózka widłowego bocznego (wysoki skład)
  • Wykonywanie obowiązków zgodnie z instruktażem stanowiskowym;
  • Wykonywanie prac związanych z przepływem materiałów w magazynie;
  • Prowadzenie spisów inwentaryzacyjnych;
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji;
  • Obsługa urządzeń transportu wewnętrznego;
  • Dbanie o jakość i terminowość wysyłek;
  • Dbanie o porządek;

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie - minimum zasadnicze zawodowe;
  • Doświadczenie - praca w zakładzie przemysłowym na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT-mile widziane
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym;
  • Minimum podstawowa znajomość obsługi komputera.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3100 zł brutto + 6 zł dodatku nocnego/1h,
  • Premie frekwencyjną, jakościową oraz kwartalną,
  • Praca od zaraz.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.