Magazynier – atrakcyjne wynagrodzenie plus jedna zmiana

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI

  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa komputerowego systemu magazynowego
  • przyjmowanie i wydawanie towaru oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych

OCZEKIWANIA

  • uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny)
  • minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • co najmniej podstawowa znajomość obsługi komputera
  • umiejętność posługiwania się skanerem ręcznym (mile widziana)

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wysokich standardach
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2950 zł brutto/m-c plus premie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (8:00-16:00 lub 9:00-17:00)
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną
  • miejsce pracy w dogodnej lokalizacji (okolice Stadionu Miejskiego)
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wsparcie doradcy personalnego i przejrzyste zasady współpracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.