Magazynier - atrakcyjne wynagrodzenie i bezpłatny dojazd

Agencja Zatrudnienia KS Service

Ozorków, Łęczyca, łódzkie

Miejsce pracy: Ozorków, Łęczyca

Obowiązki:

  • sortowanie oraz skanowanie przesyłek
  • załadunek i rozładunek aut
  • proste prace magazynowe zlecone przez przełożonego
  • dbanie o porządek w magazynie oraz o powierzony sprzęt

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie nocnym w godz. 20:00-3:00
  • chęć i motywacja do pracy
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 2550 - 2700 zł netto/m-c (wynagrodzenie zasadnicze/premie/dodatki)
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w przedsiębiorstwie przed podjęciem zatrudnienia

Zapewniamy bezpłatny dojazd do miejsca pracy na trasie: Stryków - Ozorków oraz Stryków - Łęczyca.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj już dziś!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.