Magazynier - Atrakcyjne warunki!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
- obsługa wózka widłowego,
- przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi,
- wewnętrzny transport towarów w magazynie.

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe - wymóg konieczny
- mile widziane posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku -> adekwatnie wyższe wynagrodzenie,
- praca głównie na dwie zmiany (sporadycznie trzy zmiany),
- chęci i motywacja.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- pracę od zaraz na terenie Kokotowa
- terminowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie
- premie uznaniowe,
- możliwość wypracowania nadgodzin,
- możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
- bezpłatny parking,
- otwarte i przyjazne środowisko pracy.

Miejsce pracy: KOKOTÓW

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny 723 650 066!

Poleć naszą ofertę znajomym!

Numer referencyjny: 20/02/2019/KRK/JS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.