Magazynier - artykuły apteczne, wyjazd dla par

HR International Sp. z o.o.

Kolonia, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko magazyniera. Klient zajmuje się prowadzeniem magazynu z artykułami aptecznymi.

 Lokalizacja: 50226 Frechen (okolice Kolonii)
 Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz / termin do ustalenia
 Zakończenie zatrudnienia: długoterminowa współpraca

 Zakres obowiązków:
 - Zbieranie zamówień według instrukcji
 - Przygotowanie paczek do wysyłki

 Oferujemy:
 - Stawka 12.50€ brutto
 - Dodatek za wyjazd własnym autem

- Wyjazd dla par oraz grup

- Darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone wraz z WiFi
 - Gwarancję godzin + dodatkowo płatne nadgodziny
 - Możliwość rozwoju w jednej z wiodących firm w Niemczech
 - Opiekę polskiego Koordynatora

 Od kandydata oczekujemy:
 - Własnego auta na wyjazd

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.