Magazynier - 3500 zł brutto podstawy, 1 ZMIANA!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy:

  • zapewniamy zatrudnienie w oparciu umowy o pracę bezpośrednio pod firmą
  • pracę tylko na I zmianę (8:00-16:00)
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • wysokie wynagrodzenie
  • atrakcyjny system premiowy (do 25% w zależności od realizacji celów)
  • pracę w rozwojowej firmie
  • stabilne i stałe zatrudnienie

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze magazynu
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Zadania:

  • rozładunek i załadunek samochodów
  • wydawanie i kompletacja towaru
  • obsługa wózka widłowego dla osób z uprawnieniami

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą opcji ’Aplikuj’, lub o kontakt pod numerem: 723 004 319.

Numer referencyjny: SAGOMA/04/19/AS/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.