Magazynier 2700zł na rękę + premia! (Giełdowa - Centrum Hurtu)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Lokalizacja: Wrocław, ul Giełdowa

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę tymczasową, na pełen etat,
  • wynagrodzenie 2700zł NETTO + premia!
  • Pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 2-10)
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dogodny dojazd autobusem linii "D" (przystanek Giełdowa - Centrum hurtu),
  • pakiet zniżek Adecco+ Club.

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Dyspozycyjność,
  • Motywacja do pracy i gotowość do pracy zmianowej.

ZADANIA:

  • Kompletacja zamówień,
  • Załadunek i rozładunek samochodu ciężarowego,
  • obsługa wózka widłowego (boczny wysokiego składowania)

Zainteresowała Cie nasza oferta? Aplikuj i poleć nas swoim znajomym!!!

Numer referencyjny: OWWP/05/2018/WRC/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.