Magazynier - 2400-2800 netto miesięcznie Warszawa Włochy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • załadunek samochodów ciężarowych i dostawczych
  • weryfikacja zgodności towaru z dokumentacją

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • rzetelność, odpowiedzialność oraz uczciwość

Co możesz zyskać?

  • pracę na pełen etat w godzinach 8:00/10:00-16:00/18:00
  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • wynagrodzenie w wysokości 2400 zł netto miesięcznie, a po okresie próbnym (3 miesiące) 2800 zł netto
  • miesięcznie miejsce pracy: Warszawa Włochy

Numer referencyjny: MS/MAG/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.