Magazynier - 19 zł brutto - praca dodatkowa 6-10

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Kandydacie!

Szukasz pracy dodatkowej? Jesteś dyspozycyjny/-a do pracy w godzinach 6:00-10:00? Jeśli tak – mamy ofertę idealną dla Ciebie!

Dlaczego warto z nami pracować?

Oferujemy Ci umowę o pracę w wymiarze ½ etatu oraz wynagrodzenie zasadnicze 19 zł/godz. brutto. Pracujemy od poniedziałku do piątkuweekendy są dla Ciebie. Nie szkodzi, jeśli nie masz doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy, a Ty rozwiniesz z nami swoje kompetencje. Zapewniamy zawsze terminowe wynagrodzenie, przejrzyste warunki współpracy oraz opiekę koordynatora personalnego.

Twoje zadania:

Na swoim przyszłym stanowisku będziesz zajmował/-a się konfekcjonowaniem zamówień, obsługą klienta oraz innymi prostymi pracami magazynowymi.

Dołącz do nas – WYŚLIJ CV! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.