Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Magazynier - 16-18zł NETTO/h!

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zadania :

  • proste prace na terenie sklepu wolnocłowego (odbieranie, wykładanie towaru)

Wymagania :

  • motywacja i chęć do pracy
  • aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna

Oferujemy :

  • Umowę zlecenie z atrakcyjną stawką 16zł na rękę/h, w godzinach nocnych 18zł netto/h!
  • Pracę na lotnisku w Modlinie
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Elastyczne godziny pracy

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu :

  • telefonicznie : 723193118
  • mailowo : aleksandra.dujka(małpa)adecco.com
  • osobiście : ul. Warszawska 5 Nowy Dwór Mazowiecki

Poleć tą ofertę znajomym, mamy kilka wolnych miejsc!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Numer referencyjny: ML/06/2018/PLO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.