Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Magazynier 1/2 etatu

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami,
  • sortowanie i skanowanie paczek,
  • transport ręczny i za pomocą ręcznego wózka paletowego.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w wymiarze 1/2 etatu,
  • dobrej kondycji fizycznej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 5:00 do 9:00 lub od 17:00 do 21:00.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.