Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier - 1/2 etatu

Miejsce pracy: Kliniska Wielkie, Szczecin

OBOWIĄZKI

• rozładunek paczek z samochodów ciężarowych oraz układanie ich na taśmociąg
• weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami
• praca ze skanerem ręcznym
• stała współpraca z kurierami
• dbanie o porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze etatu
• chęć i motywacja do pracy
• zaangażowanie w wykonywane obowiązki

OFERUJEMY

• zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
• praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:15 do 10:15
• wynagrodzenie podstawowe w wysokości 1500 złotych brutto
• premię za frekwencję w pracy w wysokości 200 złotych brutto
• dojazd z i do miejsca pracy (Kliniska Wielkie) z Osiedla Słonecznego
• szkolenie wstępne przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.