Magazynier - 1/2 etatu - nawet do 1690 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stryków, Sosnowiec, Bratoszewice, Szczawin, łódzkie

Miejsce pracy: Stryków, Sosnowiec, Bratoszewice, Szczawin

Hej!

Wakacje to nie tylko czas plażingu, ale też doskonała szansa na zarobienie dodatkowej kasy! Jeśli jesteś dyspozycyjny/-a od poniedziałku do piątku w godzinach 3:30- 7:30 albo 7:30 -11:30 albo 14:00 -18:00 i angażujesz się w powierzone zadania - zapraszamy!

Co zyskujesz?

Bardzo dobrą kasę – nawet 1690 zł/h brutto (podstawa/premia), a ponadto umowę o pracę w wymiarze ½ etatu, wolne weekendy, zgrany i pomocny zespół współpracowników, szkolenie wdrażające w obowiązki i szansę na zdobycie doświadczenia, które zaprocentuje w przyszłości.

Jakie będą zadania?

Nic trudnego – rozładunek/załadunek paczek, skanowanie i sortowanie, porządkowanie/ wsparcie biura.

Wybierz dogodne godziny pracy i WYŚLIJ CV! Wolisz rozmowę? Dzwoń 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.