Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2018.

Magazyn - Randstad/ Tempo Team

HOLANDIA, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Venlo, Eindhoven i wiele innych.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz!

Obowiązki:
Praca na magazynie przy kompletowaniu zamówień za pomocą skanera i obsłudze wózków EPT. Różne magazyny na terenie Holandii. Praca przy produktach medycznych, elektronice itd.

Oferujemy:
Stawki wiekowe poniżej 22 lat
Stawkę podstawową + dodatki
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
Pracę na dwie lub trzy zmiany
Nadgodziny dodatkowo płatne:
- poniedziałek- piątek: 130%
- sobota: 150%
- niedziela: 200%

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- bardzo mile widziane
Numer SOFI – mile widziany
Prawo jazdy- mile widziane
Sprawność fizyczna
Umiejętność pracy w zespole

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Euro Work 2476

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca na magazynie