Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Jesteś studentem /uczniem? Poszukujesz dodatkowego zajęcia w przerwie od uczelni/szkoły? Ta oferta jest dla Ciebie.

Dajemy Ci:

  • możliwość pracy w III zmianach (tak abyś mógł/mogła dostosować grafik pracy do zajęć gdy te się już rozpoczną)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia z perspektywą umowy o pracę
  • podstawę + system premiowy

Jako Kompletator będziesz odpowiedzialny za:

  • kompletację zamówienia dla Klienta
  • zeskanowanie zamówienia
  • rozłożenie paczek w odpowiednie miejsce

To czego oczekujemy to dyspozycyjność od pon-pt + niektóre weekendy.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta , Praca Praca na magazynie