Lutownik części elektronicznych - od 20 zł brutto//godz - JANKI

OTTO Work Force

Raszyn, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Raszyn

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Lutownik części elektronicznych

Miejsce pracy: Janki gm. Raszyn

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie od 20 zł brutto/godz

- pracę w systemie 2-zmianowym: 6:00 - 14:00; 14:00 – 22:00

- pracę w miłej atmosferze

Zadania:

- wymiana części elektronicznych w telefonach

- lutowanie małych elementów elektronicznych

- dokumentowanie i raportowanie przeprowadzonych napraw

Wymagania:

- dokładność, skrupulatność

- zdolności manualne, dobry wzrok

- zainteresowanie branżą elektroniczną

- mile widziane doświadczenie w lutowaniu

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.