LSA - Kierownik Zespołu Dokumentacji Serwisowej

Moltton

Chorzów, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z działem Inżynierii oraz Project Managerem
  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za przygotowanie dokumentacji serwisowej
  • Przygotowywanie wszystkich danych potrzebnych do przygotowania pełnej dokumentacji z zakresu serwisu pociągu oraz ocena ich poprawności
  • Przygotowywanie danych serwisowych, niezbędnych komponentów, list części zamiennych, narzędzi oraz działań dodatkowych z zakresu utrzymania serwisu (dokumentacja techniczna, instrukcje techniczne)
  • Współpraca z dostawcami w celu pozyskania dokumentacji serwisowych dla poszczególnych podzespołów
  • Sporządzanie planu utrzymania dla taboru szynowego
  • Zbieranie potrzebnych informacji mających wpływ na strategię konserwacji taboru oraz uzyskanie gotowości usług

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 lat doświadczenia na w branży kolejowej
  • Wiedza techniczna z zakresu serwisu kolei
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość dokumentacji oraz instrukcji technicznych (RAMS, LSA, LCC)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Rzetelność
  • Dbałość o szczegóły
  • Sumienność

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton